Přihláška

Z Gewiki
Verze z 15. 5. 2018, 21:23, kterou vytvořil Vrána (diskuse | příspěvky)
(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Přihlášku na Gemini 2018 prosím vyplň elektronicky na níže uvedených odkazech. Přihlášku vyplňuj jen sám za sebe, případně za někoho, kdo tě o to výslovně požádal. Všechny údaje v přihlášce prosím pečlivě zkontroluj před odesláním, po odeslání už není oprava ve formuláři možná. Pokud bude přeci jen z nějakého důvodu třeba něco v přihlášce změnit, je třeba kontaktovat Tým na adrese gemini-info[zavinac]skaut.cz a dohodnout se.

Odkaz na přihlašovací formulář na Instruktorskou lesní školu Gemini Pollux 2018 najdeš na veřejné stránce Gemini v sekci ILŠ Pollux a je třeba ji odeslat nejpozději do 31. 12. 2018. Pořadí přihlášek je jedním z kritérií (i když ne jediným) pro výběr uchazečů. Proto odeslání přihlášky neodkládej.

Odkaz na přihlašovací formulář na Vůdcovský lesní kurz Gemini Castor 2018 najdeš na veřejné stránce Gemini v sekci VLK Castor a je třeba ji odeslat nejpozději do 28. 2. 2018, ale v předchozích letech bylo zpravidla přihlašování ukončeno o několik týdnů dříve, protože kurz byl přeplněn. Proto neváhej a pošli svou přihlášku ještě dnes!